Servis

Hlášení poruch v pracovní dny od 8 do 16 hod. na telefonní číslo +420 734 200 998 (servisní dispečink).

Nepřetržitý servis pro zákazníky se servisní smlouvou na tel. +420 775 679 451.

K tiskovým zařízením poskytujeme také odborný servis. Opravy a servisní výjezdy realizujeme již do 24 hodin. Všechny potřebné náhradní díly máme trvale skladem. Servisní služby na námi dodávané repasované tiskové stroje poskytujeme ve stejné kvalitě, jako značkové společnosti. Naši technici paří mezi špičku ve svém oboru již 20 let.

Servisní služby pro operativní leasing

Pro tisková zařízení poskytovaná na operativní leasing jsou veškeré servisní služby zcela zdarma. V ceně operativního leasingu je také pravidelná kontrola a údržba stroje i zásobování veškerým spotřebním materiálem. O nic se nemusíte starat, o stroj pečujeme sami. Pouze v případě poruch, nebo vyčerpání zásob spotřebního materiálu je nutno se nám ozvat.

Servisní služby pro stroje zakoupené na splátky

Pro zařízení zakoupená na splátky vám samozřejmě také zajistíme kompletní servisní služby. Je jen na vás, jaký způsob si vyberete. Nejvýhodnější je podepsat s námi servisní smlouvu nejčastěji na rok. A následně za stanovený paušální poplatek se o váš stroj i zásobování spotřebním materiálem staráme sami. Ve smlouvě si stanovíme rozsah a cenu služby přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. Popřípadě vám budeme za každý výjezd a zásah účtovat jednotlivě podle ceníku našich služeb.

Ostatní servisní služby

servisní smlouvu, nebo možnost jednotlivých výjezdů si můžete samozřejmě objednat i ke stroji, který jste od nás zakoupili. Připravíme vám výhodné podmínky spolupráce podle požadavků a předpokládaného vytížení zařízení.

Objednejte si servisní služby, budete spokojeni.